• WYDARZENIE!!! MOBILNE PLANETARIUM W NASZYM PRZEDSZKOLU!

PONIEDZIAŁEK - 23 PAŹDZIERNIK GODZ. 8.00.

OD GODZINY 07.30 DO 08.30 W DNIU 23.10 - PONIEDZIAŁEK - PRZEDSTAWICIEL PLANETARIUM BĘDZIE ZBIERAŁ PIENIĄŻKI NA KOSMICZNĄ PODRÓŻ W MOBILNYM ORBITEKU. JEŚLI KTOŚ Z PAŃSTWA PRZYPROWADZA SWOJĄ POCIECHĘ WCZEŚNIEJ, TO PROSIMY PODAĆ PIENIĄŻKI PRZEZ INNEGO RODZICA.

• DZIEJE SIĘ!

• Kolejna odsłona zajęć realizowanych w ramach programu „Moje miasto Dąbrowa Górnicza”.

W celu poznania swojego miasta - Dąbrowy Górniczej - przedszkolaki udały się na spacer, podczas którego zwiedziły Muzeum Miejskie „Sztygarka”, Szkołę Górniczą i znajdujący się obok niej Park Militarno – Historyczny „Reduta”. Dzieci miały możliwość obejrzeć Pomnik Stanisława Staszica, znajdujący się przed Muzeum, Kopalnię Ćwiczebną „Sztygarka” oraz znajdujący się obok niej Kościół Św. Barbary. Przedszkolaki dowiedziały się, w jakiej dzielnicy miasta i na jakiej ulicy znajduje się nasze przedszkole.

Kolejny raz Naszym gościem, a także przewodnikiem była pasjonatka naszego miasta – Pani Ania, której serdecznie dziękujemy za pomoc w zajęciach.

Zapraszamy do śledzenia kolejnych odsłon realizacji programu.

• Dzieje się!

• Program „Moje miasto Dąbrowa Górnicza”

W Naszym Przedszkolu od lat realizowany jest program „Moje miasto Dąbrowa Górnicza”, którego głównym celem jest rozbudzanie u dzieci zainteresowania własną miejscowością.

Organizatorką i koordynatorką programu jest mgr Agnieszka Zarzycka.

Zajęcia prowadzone są w sposób różnorodny, ciekawy, tak aby dzieci mogły jak najwięcej się dowiedzieć i zapamiętać.

W tym roku szkolny rozpoczęliśmy realizację programu od spotkania z pasjonatką Naszego miasta – Panią Anią. Dzieci między innymi: dowiedziały się skąd wzięła się nazwa miasta, poznały symbole i mapę miasta, a także jaka rzeka przepływa przez Dąbrowę Górniczą. Przedszkolaki z uwagą słuchały i z zainteresowaniem brały udział w spotkaniu. Na koniec dzieci w swoich grupach kolorowały herb Dąbrowy Górniczej.

• UWAGA RODZICE - WAŻNE !!!!!

• Ze względu na dobro wszystkich przedszkolaczków oraz oddelegowywanie Pań otwierających Wam przedszkole do pomocy waszym dzieciom przy śniadanku i w czynnościach sanitarno - higienicznych uprzejmie prosimy o PRZYPROWADZANIE PAŃSTWA POCIECH DO GODZINY 08.30.

Ewentualne spóźnienia wynikające z ważnych przyczyn uprzejmie prosimy zgłaszać telefonicznie lub przez mobiPortal najpóźniej do godz. 08.30, by Panie z kuchni mogły przygotować śniadanko dla Państwa dzieciaczków.

Z góry pięknie dziękujemy!

Informujemy, że możliwe jest zgłaszanie nieobecności dziecka przez rodzica poprzez mobiPortal .

Aby zgłosić nieobecność, po zalogowaniu do mobiPortalu należy wejść w zakładkę obecności, a

następnie kliknąć „deklaracja nieobecności” .

Poniżej przedstawiamy dokładną  instrukcję.

-------    Nieobecnosc_zglaszanie.pdf    -------

• UWAGA RODZICE WAŻNE !!

Odpłatność za wyżywienie za miesiąc wrzesień wynosi:

178,50 - 3 posiłki

136,50 - 2 posiłki  (śniadanie i obiad)

Wpłatę prosimy dokonać na konto podane na stronie.