• DZIĘKUJEMY

DZIĘKUJEMY !!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w akcję i wykonanie solidnej pracy w zbieraniu żołędzi dla Śląskiego ZOO.

Dziękujemy również rodzicowi z grupy Motyle za osobiste odwiezienie zebranych żołędzi do Ogrodu Zoologicznego.

W dniu 21.03.2017r w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej odbył się I Miejski Festiwal Piosenki Wiosennej „Gwiazdy to my”. Organizatorem konkursu było Przedszkole nr 9.
             Organizatorki konkursu Wioleta Waraksa i Beata Parlicka gratulują i dziękują za udział wszystkim uczestnikom  jak również sponsorom  i fundatorom n
            agród, którymi byli: Stowarzyszenie Tom Media, Firma Ziko Derma, Apteka Zdrowit,  kwiaciarnia Zakątek Santini oraz kwiaciarnia Bukiecik w Dąbrowie Górniczej.

Serdeczne podziękowania od Grona Pedagogicznego Przedszkola nr 9 w Dąbrowie Górniczej, Stowarzyszenia SOS Animals, Stowarzyszenia humanitarno - ekologicznego Braci Mniejszych - "Przystań Ocalenie" za zaangażowanie w zbiórkę rzeczy dla zwierząt.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziców za udział w dniu "Przyjaciel przyrody" w ramach programu "Bądź zdrowym i bezpiecznym przedszkolakiem"oraz za wszelką pomoc i duże zaangażowanie w sprzątanie i sadzenie cebulek. DZIĘKUJEMY.

W ramach realizacji programu "Bądź zdrowym i bezpiecznym przedszkolakiem"  składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w konkursie "Pomocnicy Szczotkusia". DZIĘKUJEMY !!!

Przedszkole nr 9 dziękuje sponsorom Aptece Zdrowit i p Marzenie Sala ze sklepu Żabka za ufundowanie nagród w konkursie plastycznym „Mama i ja”